Zboží zakoupené od 1.11.2022 do 23.12.2022 můžete vyměnit až do konce ledna 2023.  

MotoVšem support

Jedeme v tom spolu

Ahoj,

díky za tvůj zájem nakupovat u nás a vítej v naší MotoVšem partě ;)

Náš slogan „Jedeme v tom spolu“ neznamená jen to, že se společně celou sezónu potkáváme na cestách, ale i to, že ti kdykoliv rádi pomůžeme s nákupem, výběrem, či konzultací.

Jsme patronem projektu „ZELENÁČI“, ve kterém spolupracujeme s vybranými moto-školami a snažíme se motorkářským nováčkům lépe se zorientovat v takto obsáhlém a specifickém sortimentu a následně jim pomoci s výběrem a nákupem jejich první moto-výbavy, tak, aby přesně reflektovala jejich motorkářské potřeby.

Takže pokud tě čeká tvá první sezóna na dvou kolech nebo se po letech vracíš do sedla a trochu plaveš v záplavě informací, zvedni telefon, zabuš do klávesnice a nebo se ideálně rovnou zastav na našich prodejnách na „pokec-kafe“, kde společně probereme možnosti.

Jak v životě, tak v obchodě, máme vždy otevřené karty, takže pokud by se ti u nás nějaká cena zdála vysoká, určitě se nestyď se nám ozvat. Společně se na to podíváme a pokud to bude v našich možnostech, pokusíme se ti maximálně vyjít vstříc s individuální nabídkou.

V sezóně na našich prodejnách jedem „furt plnej“, takže občas na maily či messengery neodpovídáme tzv. „on-line“, takže nejrychlejší spojení s naším „supportním týmem“ je starej, dobrej telefon či osobní návštěva.

Těšíme se na kontakt s tebou, tvá MotoVšem parta!

Jakub Čapek
majitel

tým MotoVšem, který je tu pro tebe 

Telefonní čísla, na kterých ti rádi pomůžeme:

Jesenice u Prahy
774 646 686
775 733 486

Starý Plzenec
774 436 686

Hradec Králové
771 196 686

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies