MotoVšem support

Jedeme v tom spolu

Koronavirus. To jedno hnusný slovo, které se skloňuje v současné době, tak často. Ačkoliv se v MotoVšem snažíme řešit věci s humorem a nadhledem, v případě tohoto tématu, nám to opravdu nejde.

Naše firemní motto zní „Jedeme v tom spolu“. Když vznikalo, samozřejmě se týkalo té nádherné diagnózy, kterou motorkářství je a ty krásné hodnoty, které představuje. To, co nás na naší práci baví, a co nás posouvá v před je pocit, že jsme součástí této komunity, že sem patříme, že se vzájemně známe.

Ve stínu aktuálního dění dostává naše motto „Jedeme v tom spolu“ zcela jiný význam.

Podstatné však je, že ačkoliv se hodně věcí změní, budou nás omezovat různá nová pravidla a restrikce, disciplínou a dobrou náladou, to zvládneme.

Naší práci máme fakt rádi. Ten kontakt s našimi zákazníky, konzultace, či jen přátelské pokec-kafe na našich prodejnách, je stavební kámen toho, co děláme.

Ačkoliv jsme s ohledem na shora uvedené omezení museli uzavřít naše prodejny, určitě to neznamená, že se staneme jen dalším anonymním e-shopem, který jen přeposílá zboží. To po nás prosím nechtějte ;) Budeme dál chodit každé ráno do práce a pomáhat vám s výběrem po telefonu, FCB messengeru či po mailu. Celý náš obchodní tým - Kuba, Zuzka, Vikouš, Marťas, Terka, Jirka, Iveta, Mojmír a Markéta budou všem k dispozici každý den dle naší pracovní doby.

A co všechno projekt MOTOVŠEM SUPPORT nabízí? Tak například:

  • "osobní" přístup po telefonu
  • konzultace po e-mailu
  • pokec na FCB ;-)
  • individuální nacenění

Každá zima jednou skončí, vyjde slunce a my ucítíme čerstvý vítr ve vlasech. Stejně tak to bude i s touto pandemií. Pak opět pod námi zavrní motor a vydáme se společně na cestu.

Jakub Čapek
majitel

tým MotoVšem, který je tu pro vás

 

Telefonní čísla, na kterých vám rádi pomůžeme:

Jesenice u Prahy
774 646 686
775 733 486
774 716 686
776 031 245

Starý Plzenec
774 436 686
774 016 686