Crossový koutek

Už jste slyšeli o blátofílii? Že ne? Máme pro vás stručné vysvětlení, neboť jednoho pacienta s touto diagnózou v naší MotoVšem partě máme, takže jsme mohli podrobit výzkum této „poruchy“ přímo ve vlastních řadách. O co jde? Blátofílie je neškodná úchylka v chování části motorkářské komunity, která se projevuje fascinací blátem a zcela výjimečně se to netýká dámských bahenních  zápasů ;-)  Dotyčný pacient má silné nutkání obléknout se do krásného, barevného, funkčního moto-oblečení, nasednout na jednostopé vozidlo a během jedné vyjížďky na sebe přenést aspoň centimetrovou vrstvu blátíčka. Někteří nezasvěcení se domnívají, že ten důvod je zbavení se parazitů na pokožce jezdce, tak jako to například dělají hroši, či jiní tlustokožci, nicméně realita je taková, že je to prostě jenom děsně baví, projíždět vším tím bordelem ;-)

Pokud také patříte mezi blátofily či blátofilky, máme pro vás skvělou zprávu. V MotoVšem jsme se rozhodli výrazně rozšířit sortiment offroad a crossových věcí. Naskladnili jsme pro vás velké množství aktuálních i starších kolekcí značek Fly Racing, Sinisalo, AXO, Alpinestars a dalších. Doslova tuny kalhot, dresů, rukavic máme pro vás skladem. Stačí se jen stavit na našich prodejnách a vše vyzkoušet. Pro ty z vás, kteří to k nám nemají za rohem, samo, že najdete tento sortiment i na našem e-shopu MotoVšem

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies