Patrol

Ruku na srdce, když je venku dvacet stupínků a všechny tři aplikace na vašem mobilu ukazují příštích pět dní bez mráčku, kdekdo si vyjede kolem komína, jak lázeňskej švihák v džínách a kevlarový košilce.

Frajeřinky zpravidla končí, když máte před sebou desetidenní výjezdní zasedání po divoké Transylvánii, 1200 km od rodný hroudy. To se pak sedí, špekuluje a přemejšlí, v jakých hadrech to člověk pojede, aby si to užil v suchu, teple a v pohodě.

Kuba Čapek od nás z MotoVšem, který tuhle adrenalinem nabitou expedici absolvoval s partou na čtyřkolkách, měl od začátku jasno. „Jedna věc jsou marketingové texty výrobců, druhou věcí je praxe, kdy dáváte svýmu motorkářskýmu outfitu zátěžový testy od rána do večera, tejden v kuse. Proto jsem dlouho nepřemýšlel a vybral od značky REBELHORN jejich top model PATROL. Třívrstvý set na dlouhé cesty na motorce či náročné „technické“ tratě na čtyřkolce, kdy jedete na hraně svých možností.“

Už na první pohled je jasné, že v Patrolu se budete cítit opravdu bezpečně díky zvoleným materiálům a střihu. „Nechci vás bombardovat výčtem hi-tech materiálů, jako jsou Cordura, Hitena, Superfabric, SYMPATEX… Proto Vám radši popíšu svou osobní zkušenost.“

„Ranní teploty v horách se pohybovali kolem 5 stupňů, ale odpoledne se vyšplhaly i na 22… Díky důmyslné ventilaci sem si i během jízdy parádně reguloval vnitřní teplotu a odvětrání. Velkým bonusem je kvalitní SYMPATEX membrána, která mě udržela v suchu během silné průtrže i náročným broděním řek.

Abych byl upřímný, tak jsem před začátkem cesty vybíral z více značek (a to i výrazně dražších), ale také jsem si chtěl ověřit, zda je všemi vychvalovaný Patrol skutečně tak dobrý. A věřte mi, že je! Byl jsem s PATROLEM, tak spokojený, že jsem tento zapůjčený „testovací“ set již výrobci nevrátil a ponechal si ho ve své moto-skříni ;)

více info na MotoVšem

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies