Jsme MotoVšem… Parta lidí, kteří spojili svou velkou životní vášeň se svou profesí. Ano, řeč je o motorkách a o všem, co k nim patří.

Od „trnitých“ začátků léta páně 2012, jsme s vámi urazili pořádný kus cesty. Dnes naše rodinná firma provozuje dva moto-shopy (Jesenice u Prahy a Starý Plzenec), ve kterých naleznete vše, co dnešní moderní motorkář ke své vášni potřebuje a samozřejmě e-shop, který se řadí k předním hráčům české motorkářské e-komerce. 
Díky zkušenostem celého týmu, osobnímu přístupu a výběru kvalitního zboží, které českým a slovenským bikerům nabízíme, jsme hrdou a pevnou součástí české motorkářské komunity a jsme velmi rádi, že většina z vás se k nám pravidelně vrací nebo k nám posílá nakupovat své přátele. 

Jsme MotoVšem. Parta, která to dělá jinak. 

Prodejna Jesenice u Prahy

Michal 
Jeho pozice v MotoVšem by se dala v žargonu italské mafie charakterizovat jako „Capo di tutti capi“ neboli šéf všech šéfů a patří ke spoluzakladatelům naší firmy. Tento šaramantní pán má u nás na starost veškerý IT servis. Od webu, e-shopu až po účetní systémy. Kolegové ho vzývají, coby nového spasitele a všichni se držíme hesla „Když ti něco nejde, zkus to vypnout, zapnout a pak zavolat Míšovi“. Když ho nepotkáte v MotoVšem, buď se stará o tlupu svých vnoučat nebo se svou paní poletuje po tanečním parketu. 

Jakub
Jednatel, říďa, šéf či pan vedoucí… Duchovní otec a hnací motor MotoVšem v jedné osobě. Jakub je jeden z mála lidí na světě, kteří umí řídit svou firmu a zároveň se u toho dívat na M*A*S*H. Miluje motorky, čtyřkolky a hlavně retro motocykly značky JAWA, kterých vlastní víc, než by si jeho žena přála ;) Patří do ligy akčních otců, když čas od času vyzvedává své děti ve školce na čtyřkolce :)) 

Zuzka
Veselá, trochu hlučná cestovatelka, která má vždy sbalené kufry na své Moto Guzzi V85TT Travel, během 10-ti minut je připravená vyrazit na měsíční expedici, spát pod širým nebem, brousit nekonečné asfaltové zatáčky a nebo bloudit mezi lesy a polními cestami. Když potřebujete poradit s přípravou na cestu přes půl Evropy, neváhejte se obrátit na naší ezoterickou moto-vílu :))

Jirka alias Divočák
Pokud při návštěvě naší pražské prodejny narazíte do něčeho obrovského, plešatého a usměvavého, zřejmě jste nabourali do našeho kolegy Jiřiny. Nebojte se, fakt to není Shrek, ale chlap, co miluje svoje BMW GS 1150, samozřejmě svou přítelkyni a moravskýho brabce na 100 způsobů. Jediný „MotoVšemák“ v naší partě, který je aktivním členem kolečkového klubu. 

Pavel alias Pavlík
Morava nám dala skvělé víno, moravského brabce, olomoucké tvarůžky no a ... našeho Pavlíka ;) Posledním a zároveň absolutně nejvyšším přírůstkem do naší MotoVšem party je čistokrevný Moravák Pavel. Prý mu v dětství maminka dávala často pít Granko, a proto se jeho růstový hormon zastavil až v jeho 40-ti letech ;)
Až na Vás na naší prodejně v Jesenici začne shůry promlouvat brněnským hantecem hlas, nepropadejte panice. Pod vizáží zarostlého zbojníka se skrývá velký sympaťák, milující staré motocykly, burčák, frgále s kakaem, výbornou kávu a slovenské holky  :D
A podle našeho oblíbeného seriálu "Přátelé zeleného údolí" ho všichni v MotoVšem oslovujeme Pavlíku ;)

Honza III.
... proboha, už třetí ve firmě. Prostě Honza, co občas přijde do práce s buchtama (občas s bábovkou). Je to takový šťoura, tudíž na Kocandě přebírá post technického guru, neboť co neví, je schopen přes noc vygůglit, brzy ráno rozebrat a v momentě kdy otevíráme, už Vás zasype novými informacemi. Má rád pohodlí, a proto do práce a po okolí jezdí na Maxovi od Yamahy.

Anička
Přebírá štafetu nejmladšího člena, resp. členky, Motovšemácké party. Vzhledem k tomu, že rodiče jsou oba kovaní motorkáři, sázíme na to, že geny na ulici nenašla, ale podědila. Krom toho, že je prodejce, stará se ještě o to, abyste nás často viděli na „instáči" nebo „fejzbůku“.

Honza
Když Vám od nás přijde spedicí objednávka, ve které něco chybí, s největší pravděpodobností za to může tenhle týpek. Vždy za to dostane od kolegů kartáč, ale také vše obratem vyřeší. Mimo práci ho najdete s nosem v knížce nebo v tělocvičně, kde dostává nakládačku při kickboxu.  

Kuba alias KuKuba
Protože už tu jednohu Kubu máme, tak ten druhý ("novější model") dostal alias KuKuba.
"V tom systému se nedá nic podělat", řekl jeden náš kolega - no a KuKuba to dodnes dává dohromady. Ve firmě se stará o to, aby každé zboží v e-schopu bylo ve správném chlívečku a bylo tam vše, co tam má být.
... pracuje proto, aby mohl mít fakt velkou motorku. Zatím otlouká sebe a zánovní Hondu PCX 125.

Lucka
Aby naše MotoVšem parta fungovala i ve světě dokladů, razítek a účtů, měli jsme všechny papíry v pořádku a kamarádili se s různými státními institucemi, to všechno má na svých bedrech naše účetní Lucka. Když zrovna po nás nekontroluje vydané faktury, stará se o svoje dvě malý čertice a jednoho rozvrzanýho motorkáře (čti Kubu).
Lucku mají všichni rádi, peče skvělý koláče a každý měsíc nám posílá vejplaty ;))).

 

Prodejna Starý Plzenec

Verča
Tahle téměř vždy vysmátá holčina pořád pobíhá po prodejně a něco řeší. Pohodářka, která ve svém volnu nejraději vyráží na výlety se svýma dvěma neposednými dítky. Miluje kromě motorek (hlavně svého Rebela 500), své dva chrty, které zachránila z Irska. Když si děti vezme babička na hlídání vyráží na fesťáky nebo na pivko s přáteli.  

Jenda
Našeho Jendu určitě nepřehlédnete. Když budete potřebovat poradit s jakýmkoli náhradním dílem na motorku, můžete si být jistí, že vám Jenda správně poradí. Ve volném čase se věnuje svým milovaným veteránům, kterých má doma hned několik. Má rád plzeňské pivko a také je milovníkem dobré kávy.

 

Prodejna Hradec Králové

Martin alias Tetřev
Marťas je technickým geekem všech moderních vychytávek, které si můžete namontovat do helmy, či na motorku. Když si jeho kolegové berou na montáž interkomu k ruce bourací kladivo a flexu, rázně zakročí a ukáže brunátným kolegům, že věci se dají řešit i bez použití hrubého násilí ;)
Má silný citový vztah ke své Kawasaki ZZR 1400 a líbí se mu zrzavý holky. Proč se mu říká „Tetřev“ už vlastně nikdo neví :)

 


            Honza III   Anička        

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies