Jsme MotoVšem… Parta lidí, kteří spojili svou velkou životní vášeň se svou profesí. Ano, řeč je o motorkách a o všem, co k nim patří.

Od „trnitých“ začátků léta páně 2012, jsme s vámi urazili pořádný kus cesty. Dnes naše rodinná firma provozuje dva moto-shopy (Jesenice u Prahy a Starý Plzenec), ve kterých naleznete vše, co dnešní moderní motorkář ke své vášni potřebuje a samozřejmě e-shop, který se řadí k předním hráčům české motorkářské e-komerce. 
Díky zkušenostem celého týmu, osobnímu přístupu a výběru kvalitního zboží, které českým a slovenským bikerům nabízíme, jsme hrdou a pevnou součástí české motorkářské komunity a jsme velmi rádi, že většina z vás se k nám pravidelně vrací nebo k nám posílá nakupovat své přátele. 

Jsme MotoVšem. Parta, která to dělá jinak. 


Michal 

Jeho pozice v MotoVšem by se dala v žargonu italské mafie charakterizovat jako „Capo di tutti capi“ neboli šéf všech šéfůa patří ke spoluzakladatelům naší firmy. Tento šaramantní pán má u nás na starost veškerý IT servis. O d webu, e-shopu až po účetní systémy. Kolegové ho vzývají, coby nového spasitele a všichni se držíme hesla „Když ti něco nejde, zkus to vypnout, zapnout a pak zavolat Míšovi“. Když ho nepotkáte v MotoVšem, buď se stará o tlupu svých vnoučat nebo se svou paní poletuje po tanečním parketu. 

Jakub
Jednatel, říďa, šéf či pan vedoucí… Duchovní otec a hnací motor MotoVšem v jedné osobě. Jakub je jeden z mála lidí na světě, kteří umí řídit svou firmu a zároveň se u toho dívat na M*A*S*H. Miluje motorky, čtyřkolky ahlavně retro motocykly značky JAWA, kterých vlastní víc, než by si jeho žena přála ;) Patří do ligy akčních otců,kdy čas od času vyzvedává své děti ve školce na čtyřkolce :)) 

Zuzka
Veselá, trochu hlučná cestovatelka, která má vždy sbalené kufry na své Suzuki V-strom, během 10ti minut je připravená vyrazit na měsíční expedici, spát pod širým nebem, brousit nekonečné asfaltové zatáčky a nebo bloudit mezi lesy a polními cestami. Když potřebujete poradit s přípravou na cestu přes půl Evropy, neváhejte se obrátit na naší ezoterickou moto-vílu :))

Viktor alias Vikouš
Tenhle mladý, leč už trochu šedivý elegán osobě tvrdí, že nerad chodí pěšky. Asi proto miluje jízdu na motorkách. V autě poslouchá rádio Country, takže ačkoliv má slabost pro silné motory, málokdy na otáčkoměru atakuje červený pole. Doma má ženu, dvě děti a dvě motorky – Yamaha 1000 Fazer & XVS 1100 Dragstar a pořád neví, kterou má radši. Asi proto, že je blíženec, a furt se ty dva v jeho hlavě nemůžou dohodnout :))

Martin alias Tetřev
Marťas je technickým geekem všech moderních vychytávek, které si můžete namontovat do helmy, či na motorku. Když si jeho kolegové berou na montáž interkomu k ruce bourací kladivo a flexu, rázně zakročí a ukáže brunátným kolegům, že věci se dají řešit i bez použití hrubého násilí ;)
Má silný citový vztah ke své Kawasaki ZZR 1400 a líbí se mu zrzavý holky. Proč se mu říká „Tetřev“ už vlastně nikdo neví :)

Terezka
víte co mají společného naše Terka a Matka Tereza? Stejně jako Matka Tereza zasvětila svůj život potřebným, chudým a nemocným, stará se naše Terezka o blaho všech našich motorkářů. Kdykoliv na prodejně vidí opuštěného, sešlého či větrem „otrhaného" bajkera, vždy mu podá pomocnou ruku a prodá mu potřebné vybavení, které dotyčnému nebožákovi dosloužilo.
Když zrovna nepomáhá znaveným motorkářům, venčí svojí žirafu převlečenou za psa nebo venčí svou KTM SMR 990. 
   
Jirka alias Divočák
Pokud při návštěvě naší pražské prodejny narazíte do něčeho obrovského, plešatého a usměvavého, zřejmě jste nabourali do našeho kolegy Jiřiny. Nebojte se, fakt to není Shrek, ale chlap, co miluje svoje BMW GS 1150, samozřejmě svou přítelkyni a moravskýho brabce na 100 způsobů. Jediný „MotoVšemák“ v naší partě, který je aktivním členem kolečkového klubu. 
 
Honza
Nejnovější přírůstek v MotoVšem. Když Vám od nás přijde spedicí objednávka, ve které něco chybí, s největší pravděpodobností za to může tenhle týpek. Vždy za to dostane od kolegů kartáč, ale také vše obratem vyřeší. Mimo práci ho najdete s nosem v knížce nebo v tělocvičně, jak dostává nakládačku při kickboxu.  
 
Mojmír alias Mojma
Má rád pivo, dobrovolné hasičstvo a motocyklování. Je hrdým majitelem Suzuki Burgman 650. Jak sám říká… „Prostě velkej skůtr, pro velkýho kluka, protože neumím plynule pouštět spojku ;)“.
My v MotoVšem víme, že až bude mít MotoGP kategorii skútrů, má naše stáj v záloze budoucího šampióna.  
 
Iveta
Kdyby na prodejně v Plzenci dělalo víc chlapů, dalo by se o Ivetě říci, že je růže mezi trním, ale protože tam je jenom s Mojmou, budeme říkat, že je to ženská jak lusk, aby tamní prodejna byla genderově vybalancovaná ;) Ačkoliv na to tahle nenápadná brunetka nevypadá, její srdce plesá po velkých chopperech.

Markéta
Tahle sympaťanda, která se v minulosti proháněla v běloskvoucím prádle po nemocničních chodbách, coby zdravotní sestřička, nyní řeže zatáčky okolo regálů v naší prodejně v Plzenci.
Pohodářka, co má ráda boxery (čti chlapy i psy), nedělní pohodičky s rodinkou na zahradě, fesťáky, moto-srazy a zkrátka všechno kolem motorek.
Na dobrou náladu a úsměv na tváři má jednoduchý recept… Jde do garáže a obejme Strom(a)… ;)

Lucka
aby naše MotoVšem parta fungovala i ve světě dokladů, razítek a účtů, měli jsme všechny papíry v pořádku a kamarádili se s různými státními institucemi, to všechno má na svých bedrech naše účetní Lucka. Když zrovna po nás nekontroluje vydané faktury, stará se o svoje dvě malý čertice a jednoho rozvrzanýho motorkáře (čti Kubu).
Lucku mají všichni rádi, peče skvělý koláče a každý měsíc nám posílá vejplaty ;))).