Sidi Adventure

a na to bychom mohli básnicky navázat...  „pro toho jsou krátké „Sídičky“ ;)

Dost často jsme na našich prodejnách slyšeli otázku, zda toliko vychvalovaný model dnes již legendárních „Sidinek“ - Sidi Adventure 2, je k dispozici i v krátké variantě. Až do minulé sozóny jsme museli odpovídat, že je k dispozici bohužel pouze a jen vysoká varianta. To už dnes neplatí. Světe div se, kluci v Sidi vyslyšeli volání trhu a dali do výroby i zkrácenou verzi těchto špičkových botek „Mid Sidi Adventure 2“ .

Od modelu svého staršího a vyššího sourozence podědili  GORE-TEX  membránu, Techno-Micro materiál, micro-nastavitelné upínací přezky, vnitřní chrániče paty, kotníku a špice, gumovou podrážku s protiskluzovou úpravou a mnoho dalších věcí. Resp. dá se říci, že se jedná o stejný typ boty, jen v kratším provedení a bez kloubu.

Tedy pokud patříte k bajkerům, co mají lýtko silné jak nohu od kulečníku a ve vysokých cestovních „holinách“ se necejtíte dobře, stavte se na našich prodejnách mrknout, osahat a ideálně i vyzkoušet tuhle fajn novinku, kterou pro vás máme skladem.

A kdyby jste přeci jen preferovali vyšší komín a nevybrali si z klasické černé či hnědé verze, přišla Sidi s novou barevnou mutací v netradičním, černo-šedém provedení.

Více informací o obou novinkách najdete na MotoVšem nebo na našich prodejnách.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies